Tütarlasteõhtu

Tütarlasteõhtu

Lõpuks ometi on käes see päev, kui korraldad oma parimale sõbrannale tütarlasteõhtut!
Kui soovid, et see oleks superlahe, eksklusiivne, hariv, lõbus ja tõeliselt professionaalne, siis on lingam-massaaži lühikoolitus just selle jaoks loodud.

Tütralasteõhtu variandid:
I variant - Amare Luna Stuudios. Kestvus kaks tundi. Esimene tund kaasahaarav teooria ja teine tund osavate näppude praktika dildodel. Soovitavalt osalejate arv 14, sel juhul hind 44 € osaleja kohta. Kui vähem osalejaid, siis hind selle võrra kallim.
II variant - Kutsuge koolitaja Epp kohale koos dildodega ja saatke lustlikult ning eluliste nippide saatel sõbranna abieluranda. Tallinnas toimuvatel pidustustel eelistan olla enda stuudios, sest see on imeliselt armas. Kui tütarlasteõhtu toimub Tallinnast väljas nt Pärnu ja Tartu siis hind 60 € osaleja kohta. Grupi suurus vähemalt 14 osalejat. Kui osaslejaid vähem, siis hind osaleja kohta kallim.
III variant - Loengu vormis (ilma praktilise osata) jagatakse tulevasele abielunaisele salanippe, et mehe süda oleks alati täidetud armastusega, keha naudingutega ja meeled imelise maagiaga. Kestvus 1 h ja hind 25 € osaleja kohta ja osalejaid peaks olema vähemalt 10.

 

Nädalavahetuse koolitused on kallimad 20%

Tütarlasteõhtu ajaline kestvus 2 h.

Täpsema info saamiseks kirjutada info@amareluna.com

Registreerimiseks avatud koolitused

>Momendil avalikuks registreerimiseks koolitusi / seminare sellel teemal ei ole. Liitu infokirjaga või vaata koolituskalendrist teisi koolitusi.