Raamat "KÕIGEPEALT NAINE"
1tk

Raamat "KÕIGEPEALT NAINE"
1 tk

17.80 €

Epp Kärsin soovitab: "Head mehed, see on tõepoolest raamat, mida soovitan Teil lugeda. See avab Teie silmad ja läbi selle raamatu saate enesekindlamaks ja teadlikumaks kui varem. Raamat on kirjutatud mehe poolt meestele.
Olen kindel, et kui olete raamatutõed omandanud ja neid praktiseerinud, siis uskuge, see on täiesti uus tase, mida saate oma naisele pakkuda.
Raamat on sobiv nii algajale kui ka edasijõudnud mehele."

Lõbus ja informatiivne „KÕIGEPEALT NAINE“ on mahukas käsiraamat naise naudingutest, mis kirjeldab detailselt läbi proovitud ja tõestatud tehnikaid nii naise rahuldamiseks kui ka mõlema osapoole täiuslikuks seksuaalseks rahuloluks.

Selles raamatus seletatakse lahti naise rahuldamise saladused ja tõestatakse, et keel võib olla mõõgastki tugevam. Seksterapeudi (ja naiste orgasmi ülistaja) Ian Kerneri sõnul ei ole suuseks üksnes eelmäng, vaid kõige olulisem mäng ning parim viis erutada naist üha uuesti ja uuesti.

Dr IAN KERNER on seksiterapeut ja mitme New Yorki Timesi bestsellerite nimekirja kantud vastavateemalise raamatu autor. Ta sündis ja kasvas New Yorgis, kus ta koos oma naise ja kahe pojaga ka praegu elab. „Kui selle raamatu läbi loed, siis hakkavad naised sinu käte vahel sulama nagu vaha.“

Ilmumisaasta    2020

Keel  eestikeelne

Lehekülgi 254 lk

Illustreerija        Naomi Pitcarin

Tõlkija  Sandra Mägi

Kirjastus Pegasus